previous pauseresume next

اخبار

امدادرسانی اورژانس۱۱۵ شهرستان نایین به۲ حادثه ترافیکی

بامداد امروز(۲۷ابان۱۳۹۴) دوحادثه دلخراش ترافیکی به فاصله زمانی کمتراز ۴۰ دقیقه در محورهای مواصلاتی شهرستان نایین به وقوع پیوست . درحادثه اول که در کمربندی نایین رخ داد متاسفانه بعلت واژگونی خودروی MVM چهار نفر مجروح شدند که توسط ۲ امبولانس ۱۱۵ به بیمارستان حشمتیه انتقال وسپس ۳ نفر از انان توسط امدادهوایی به اصفهان انتقال یافتند در حادثه دوم که در محور چوپانان به جندق (۵کیلومتری چوپانان)به وقوع پیوست متاسفانه بدنبال تصادف سواری با وانت ۶ نفر از هموطنانمان در دم جان باختند

برنامه آموزشی خود مراقبتی در فشار خون

در ادامه برنامه آموزشی خود مراقبتی در فشارخون جلسات آموزشی با موضوعات مقدمه ای بر فشار خون ، عوارض فشار خون ، دارو درمانی ، تغذیه ، مدیریت استرس ، نحوه اندازه گیری فشار خون و پیگیریهای مربوطه در تاریخهای ۲۵،۲۶،۲۷ آبانماه با حضور تعدادی از افراد مبتلا به فشار خون مراکز شهدا و شهید حسینی در سالن اجتماعات برگزار گردید .

برپایی پایگاه سلامت در مسجد جامع بافران

در راستای گرامیداشت روز جهانی دیابت به منظور آگاهی بخشی به عموم جامعه در خصوص کنترل بیماری دیابت روز سه شنبه مورخ ۲۶ آبانماه پایگاه سلامت با همکاری مرکز بهداشتی درمانی ، شهرداری و شورای شهر اسلامی شهر بافران در مسجد جامع این شهر ایجاد گردید.

برگزاری آزمون شیوه زنگی سالم در میانسالی

در تاریخ ۳۰ مهر ماه آزمون استانی شیوه زندگی سالم در میانسالی  با هدف ارزیابی سطح آگاهی پرسنل بهداشتی  و ستادی جهت گروه ماما ،بهداشت خانواده،و بهورز در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان نایین برگزار گردید.

اطلاعیه آزمونهای غیر حضوری

به اطلاع می رساند با توجه به تقاضای همکاران و با عنایت به ازدیاد سفرهای تابستانی در شهریور ماه تقویم آموزشی در این ماه ارسال نمی گردد ضمناً آزمونهای پیش بینی شده در ماه آینده برگزار میگردد.

واحد آموزش کارکنان

برگزاری دوره آموزش اورژانسهاس شایع با رویکرد بالینی

روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۵/۲۲ دوره آموزشی اورژانسهای شایع با رویکرد بالینی ۳ جهت پزشکان متخصص ، عمومی ، هوشبری ، اتاق عمل ، پرستار ، ماما، تکنسین فوریتها، در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان نایین برگزار گردید در ابتدا دکتر مللی متخصص جراحی در رابطه با اورژانسهای شکمی و انواع آن مطالبی را ارائه نمودند سپس دکتر رئیسی متخصص داخلی اورژانسهای غدد داخلی و تدابیر درمانی را آموزش دادند در پایان به سوالات حاضرین پاسخ داده شد.

تمدید قرارداد بیمه تکمیلی کارکنان

با عنایت به  اتمام قراردا بیمه درمان تکمیلی کارکنان از تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۰۳۱ و با توجه به اینکه تمدید قراردا بیمه تکمیلی از تاریخ ۱۳۹۴/۰۵/۰۱ لغایت ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ با شرکت سهامی بیمه ایران با سرانه ماهیانه هر نفر۴۴۰/۰۰۰ ریال نهایی و منعقد گردیده لذا همکارانی که تمایل به استفاده از بیمه تکمیلی دارند حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۴/۰۵/۳۱ به رابط بیمه تکمیلی شبکه آقای دهقان پور ( واحد بهداشت محیط ) مراجعه نمایند .

برگزاری سومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان نایین

در تاریخ ۱۳۹۴/۰۵/۱۳ سومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی  در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان نایین با حضور فرماندار و معاونت محترم فرمانداری ، مدیر و معاون بهداشتی شبکه و کارشناس مسئول بهداشت محیط و مبارزه با بیماریها و مسئولین ادارات مربوطه تشکیل گردید .

برگزاری ششمین جلسه آموزشی رابطین ادارات

با هماهنگی واحد آموزش سلامت و همکاری واحد مبارزه با بیماریها ششمین جلسه آموزشی رابطین ادارات با موضوع زئونوزهابرگزار گردید در این جلسه آقای منتظری کارشناس واگیر مبارزه با بیماریها پیرامون موضوع مطالبی را ارائه نمودند.

جلسه آموزشی با عنوان تبیین سیاستهای کلی جمعیت و نکات کاربردی در زمینه تغذیه با شیر مادر

روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۵/۱۱به همت واحد سلامت خانواده و جمعیت ، جلسه آموزشی با عنوان ( تبیین سیاستهای کلی جمعیت و نکات کاربردی در زمینه تغذیه با شیر مادر) ویژه اعضای کمیسیون امور بانوان در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان نایین برگزار گردید در این جلسه آقای دکتر قاسمی ، معاونت محترم بهداشتی شبکه در زمینه سیاستهای کلی جمعیت ابلاغی از مقام معظم رهبری و ارتقای نرخ باروری کلی در راستای سلامت مادر و کودک مباحثی را مطرح نمودند سپس سرکار خانم زمان نژاد ،راجع به اهمیت شیر مادر و نکات کاربردی در زمینه تغذیه با شیر مادر ویژه مادران شاغل مطالب مفیدی را ارائه نمودند.

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار