previous pauseresume next

واژگونی یک دستگاه اتوبوس

در ساعت ۵ بامداد روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ یک دستگاه اتوبوس در مسیر چوپانان - نایین کیلومتر ۲۵ واژگون گردید که بلافاصله پایگاههای اورژانس ۱۱۵ چوپانان ، انارک، سه راهی جندق و نوگنبد به محل اعزام شدند همچنین آمبولانس پایگاههای هلال احمر انارک ، سه راهی جندق و جندق به محل اعزام و تعداد ۲۷ مصدوم را پس از اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان حشمتیه نایین انتقال دادند.

برپایی ایستگاه سلامت در مسجد امام حسین

در راستای برنامه هفته سلامت با موضوع غلبه بر دیابت روز سه شنبه هفتم اردیبهشت با هماهنگی مرکز نیکوکاری مسجد امام حسین غربالگری دیابت و فشارخون از ۱۸۵ نفر اعضا ی تحت پوشش و نمازگزاران این مرکز انجام گردید و آموزشهای لازم در این زمینه به مراجعین داده شد.

افتتاح اتاق سلامت مدرسه گلهای باغ مصطفی

همزمان با اعیاد رجبیه و هفته سلامت ، با حضور مسئولین محترم اداره آموزش و پرورش و مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان و کارشناسان سلامت نوجوانان و مدارس و روابط عمومی اتاق سلامت مدرسه گلهای باغ مصطفی در تاریخ سه شنبه ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ با هدف اجرای طرح تحول سلامت و ارتقاء آگاهی و سلامت دانش آموزان و اولیاء مدارس افتتاح گردید.

همایش ورزش صبحگاهی ویژه کارکنان ادارات

روز یکشنبه ۵ اردیبهشت ماه همایش ورزش صبحگاهی ویژه کارکنان ادارات شهرستان نایین گرامیداشت هفته سلامت در محل چمن ورزشگاه تختی نایین برگزار گردید.

سهمیه اردیبهشت ماه ویلاهای چادگان

بدینوسیله سهمیه اردیبهشت ماه از مجموعه فرهنگی رفاهی شماره ۴ دانشگاه ( ویلاهای چادگان ) به شرح ذیل اعلام می گردد.تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ لغایت ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ جمعاٌ ۳ سهمیه

ایجاد ایستگاه سلامت در محل نماز جمعه

در سومین روز از هفته سلامت شبکه بهداشت و درمان نایین با همکاری بسیج جامعه پزشکی اقدام به پرپایی ایستگاه سلامت در محل نماز جمعه نمود همچنین در این روز فشار خون و قند خون بصورت رایگان اندازه گیری شد .

برگزاری نماز وحدت

برگزاری نماز وحدت با حضور کارمندان ادارات شهرستان در محل نماز خانه شبکه بهداشت و درمان نایین وهمچنين ایجادپایگاه سلامت جهت نمازگزاران

شرکت مدیریت و معاونت بهداشتی در جلسه کارگروه امنیت و سلامت مواد غذایی

شرکت مدیریت و معاونت بهداشتی شبکه درجلسه کار گروه امنیت و سلامت مواد غذایی با حضور مسوولان ادارات شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری .

برنامه های اولین روز از هفته سلامت ( ۷ - ۱اردیبهشت ) با شعار غلبه بر دیابت

برگزاری مراسم صبحگاه در مدرسه گلهای باغ مصطفی باهمکاری اداره آموزش و پرورش ، شبکه بهداشت وحضور مسئولان ادارات شهرستان.

بازدید مدیریت شبکه از خانه های بهداشت

دکتر نقیب زاده مدیر شبکه بهداشت از خانه های بهداشت دولت آباد و پایگاه اورژانس آن ، طمینان ، اله آباد و مرکز بهداشتی درمانی نیستانک بازدید نمودند همچنین در این دیدار از خانم کریمی بهورز خانه بهداشت دولت آباد به خاطر جذب کمکهای مردمی تقدیر و تشکر نمودند.

صفحه‌ها

اشتراک در شبکه بهداشت و درمان نایین RSS