previous pauseresume next

قابل توجه پرسنل مشمول دریافت بن لباس

به اطلاع پرسنل مشمول دریافت بن لباس می رساند جهت دریافت بن مذکور به همکاران ذیل مراجعه نمایند.

۱- ستاد شبکه ، مراکز و خانه ها ی بهداشت  خانم زمان نژاد

۲- بیمارستان حشمتیه آقای اکبر زمانی

۳- اورژانس ۱۱۵  آقای رضا  عباسی

آزمون جهت پذیرش بهورز زن

در تاریخ ۹۳/۰۸/۲۸ آزمون بهورزی جهت پذیرش بهورز زن روستای نیستانک با حضور کارشناسان مرکز بهداشت استان ، در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین برگزار گردید.

برگزاری کمیته بین بخشی آموزش و اطلاع رسانی بمناسبت روز جهانی ایدز

در تاریخ ۱۳۹۳/۰۹/۰۱ کمیته بین بخشی آموزش و اطلاع رسانی بمناسبت روز جهانی ایدز در محل سالن اجتماعات شبکه باحضور نماینده محترم فرمانداری و سایر ارگانهای ذیربط تشکیل گردید و مقرر شد هر یک از دستگاهها در این زمینه همکاری لازم را با شبکه بهداشت ودرمان داشته باشند.

تعطیلی کارگاه شیرینی پزی توسط واحد بهداشت محیط

در تاریخ۱۳۹۳/۰۸/۲۸ یک کارگاه شیرینی پزی توسط واحد بهداشت محیط به علت عدم رعایت اصول و موازین بهداشتی با هماهنگی دایره اماکن عمومی شهرستان تعطیل گردید.

برگزاری کنفرانس یکروزه تفسیرEKG

روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۳/۰۸/۲۶ کنفرانس یکروزه تفسیر EKG جهت پزشک ، پرستار، ماما، اتاق عمل ، بیهوشی ، فوریتهای پزشکی با حضور دکتر خوشاوی متخصص قلب و عروق و آقای محمد حسین سلطانی کارشناس ارشد پرستاری در محل سالن اجتماعات شبکه برگزار گردید.

برگزاری کارگاه خود مراقبتی و کمک های اولیه

کارگاه آموزشی (آشنایی با روش خود مراقبتی )و کمک های اولیه و امداد رسانی در بلایا و حوادث جهت مربیان رابطین بهداشتی ، بهورزو کاردان بهداشتی در سالن اجتماعات برگزار گردید این کارگاه به همت واحد مشارکت مردمی و آموزشگاه بهورزی تشکیل شد .

برگزاری نماز وحدت بخش به میزبانی شبکه بهداشت و درمان نایین

روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۳/۰۸/۲۱ نماز وحدت بخش ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام و المسلمین امینی به میزبانی شبکه بهداشت و درمان نایین در محل مسجد صاحب الزمان با حضور روسای ادارات و پرسنل شبکه بهداشت و اعضای بسیج جامعه پزشکی و اقشار مختلف مردم برگزار گردید.

برگزاری کلاس آموزشی تفسیر EKG

ویژه متخصصین داخلی ، جراحی عمومی ،کودکان، قلب و عروق ،بیهوشی، پزشک عمومی ، کارشناسی ارشد ، کارشناسی و کاردانی پرستاری و مامایی ، اتاق عمل ، هوشبری و فوریتهای پزشکی

تعطیلی یک واحد نانوایی توسط واحد بهداشت محیط نایین

با هماهنگی اداره صنعت ،معدن و تجارت و دایره اماکن نیروی انتظامی شهرستان نایین در تاریخ ۱۳۹۳/۰۸/۱۷ یک واحد نانوایی به علت استفاده مکرر از جوش شیرین توسط واحد بهداشت محیط این شبکه تعطیل گردید .

بازدید واحد بهداشت محیط نایین از مراکز طبخ و توزیع در حسینیه ها

واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نایین در ایام محرم با هماهنگی فرمانداری محترم شهرستان ،اداره محترم اوقاف و امور خیریه و دامپزشکی نسبت به بازدید از حسینیه ها و محلهای طبخ مواد غذایی اقدام و توصیه های بهداشتی را به خادمین ،آشپز ها و هیئت امناء حسینیه ها ارائه نمودند .

صفحه‌ها

اشتراک در شبکه بهداشت و درمان نایین RSS