previous pauseresume next

اطلاعیه

مدارک مورد نیاز جهت دریافت هزینه مهد کودک فرزندان زیر ۶ سال خانمهای استخدام رسمی،پیمانی و تبصره ۳

جلسه بررسی مشکلات شهر بافران

پیرو هماهنگی های بعمل آمده در تاریخ ۹۴/۳/۲ جلسه ای در ارتباط با بررسی مشکلات بهداشتی شهر بافران با حضور امام جماعت محترم،شهردار و اعضای شورای شهر بافران در محل مرکز بهداشتی درمانی بافران برگزار گردید.

برگزاری جلسات آموزشی با موضوع اهمیت مشاوره قبل از بارداری و سیاستهای جمعیتی

در تاریخ ۹۴/۲/۳۱ جلسات آموزشی با موضوع اهمیت مشاوره قبل از بارداری و همچنین سیاستهای جمعیتی و معایب تک فرزندی جهت مددجویان کمیته امداد توسط خانم ها جاودان و متولیان برگزار گردید.

سهمیه خرداد ماه ویلاهای چادگان

بدینوسیله سهمیه خردادماه از مجموعه فرهنگی رفاهی شماره ۴ دانشگاه ( ویلاهای چادگان ) به شرح ذیل اعلام می گردد.

برگزاری مجدد آزمون پیشگیری از رفتارهای مخاطره آمیز در نوجوانان

ضمن عرض پوزش به دلیل اختلالات به وجود آمده در حین برگزاری آزمون الکترونیکی (پیشگیری از رفتارهای مخاطره آمیز در نوجوانان ) در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۲۸ به آگاهی می رساند :

آزمون مذکور مجدداً در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۳/۲۵ ساعت (۱۹-۱۵) به صورت الکترونیکی برگزار می گردد  ضمناً کارکنان می توانند با مراجعه به سامانه فراگیر آموزش ضمن خدمت کارکنان از نتیجه آزمون قبلی ( حداقل ۶۰% ) که در تاریخهای ۱۳۹۴/۰۲/۱۸ و ۱۳۹۴/۰۲/۲۸ برگزار گردید مطلع و در صورت عدم کسب نمره قبولی و یا عدم موفقیت به شرکت در آزمون ،مجدداًدر آزمون مورخ ۱۳۹۴/۰۳/۲۵ شرکت نمایند.

اجرای طرح تحول نظام سلامت دهان و دندان

در راستای اجرای برنامه سلامت دهان و دندان دانش آموزان در طرح تحول سلامت دهان و دندان و اجرای فلوراید تراپی از تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۲۳ به مدت یک هفته تعداد ۴۶۵ نفر از دانش آموزان پایه اول ابتدایی شهرستان توسط دندانپزشکان این شبکه خدمات فوق را به صورت رایگان دریافت نمودند این طرح با همکاری مدیریت آموزش و پرورش و واحد بهداشت دهان و دندان شبکه بهداشت و درمان نایین در مدارس به نحوه مطلوبی اجرا گردید.

برگزاری جلسه آموزشی جهت پرسنل خدمات بیمارستان

با همکاری واحد بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت و درمان نایین و واحد بهداشت محیط بیمارستان حشمتیه حبیبیان نایینی دوره آموزشی نکات بهداشتی و ایمنی در زمینه مصرف ضد عفونی کننده ها و شوینده ها در تاریخ ۹۴/۲/۲۲ جهت پرسنل خدمات بیمارستان در محل سالن آموزش بیمارستان برگزار گردید در این جلسه مهندس صالح کارشناس بهداشت حرفه ای  در رابطه با خطرات ناشی از مصرف نا صحیح مواد ضد عفونی کننده ونکات بهداشتی  و ایمنی آموزشهای لازم  را ارائه نمود.

جلسه آموزشی با موضوع مراقبت ممتد سلامت بانوان ایرانی (سبا)

واحد سلامت جمعیت و خانواده در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۱۹ اقدام به برگزاری گاراه آموزشی  با عنوان مراقبت ممتد سلامت بانوان ایرانی ویژه کاردان و کارشناس بهداشت خانواده و کاردان و کارشناس مامایی در محل سالن اجتماعات شبکه نمود در این جلسه کارشناس مسئول برنامه میانسالان در خصوص معرفی شناسنامه جدید سلامت سبا و چگونگی تکمیل آن ، نحوه ثبت و گزارش دهی آن مطالبی را بیان نمودند.

تبریک به مناسبت روز جهانی ماما

نوزاد اولین نگاه معصومانه اش را به تو هدیه میکند و تو اولین کسی هستی که گریه اش را صبوری می کنی، صبوری و معصومیت بدرقه راهت ۱۵اردیبهشت روز جهانی ماما گرامی باد.

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان نایین

جلوگیری از عرضه و فروش سبزیجات به صورت دوره گردی

در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۱۰ جهت کنترل و جلوگیری از فروش سبزیجات به صورت دوره گردی همزمان ۲ اکیپ گشت  و بازرسی در سطح شهر با هماهنگی فرمانداری محترم شهرستان ،واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت، ادارات محترم تعزیرات حکومتی ، اماکن ، نیروی انتظامی و ادارات صنعت ، معدن و تجارت شهرستان تشکیل و نسبت به بازرسی از مراکز عرضه سبزی و صیفیجات و بازار روز اقدام گردید در این بازدید با سبزی فروشان دوره گرد برخورد قانونی صورت گرفت.

صفحه‌ها

اشتراک در شبکه بهداشت و درمان نایین RSS