previous pauseresume next

بازدید مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین از پایگاههای اورژانس ۱۱۵ نایین

روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۳/۱۲/۰۷ آقای دکتر نقیب زاده مدیر شبکه بهداشت به همراه آقای عباسی مسئول اورژانس ۱۱۵ نایین از پایگاههای اورژانس نوگنبد و نیستانک بازدید نموده و همچنین در راستای روز پرستار از زحمات پرسنل شاغل در این پایگاهها تقدیر گردید.

بزرگداشت روز پرستار در بیمارستان حشمتیه نایین

روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۳/۱۲/۰۵ همزمان با میلاد حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار با حضور امام جمعه محترم نایین جناب حضرت حجه الاسلام والمسلمین سید علی سجادی ، فرماندار محترم و اعضای شورای  اسلامی شهر ، مسئول دفتر نماینده نایین در مجلس شورای اسلامی از پرستاران شاغل در بیمارستان حشمتیه نایین تجلیل به عمل آمد و هدایایی به ایشان تقدیم گردید.

سهمیه سه ماهه اول ۹۴ زائرسرای مشهد

بدینوسیله سهمیه سه ماهه اول (بهار۹۴) زائر سرای مشهد مقدس به شرح ذیل اعلام میگردد.

 

                                     ۱۳۹۳/۰۱/۰۴        تا          ۱۳۹۴/۰۱/۰۸

                                     ۱۳۹۳/۰۱/۲۸        تا          ۱۳۹۴/۰۲/۰۱

                                     ۱۳۹۴/۰۲/۱۵        تا         ۱۳۹۴/۰۲/۱۹

                                    ۱۳۹۴/۰۳/۰۲         تا         ۱۳۹۴/۰۳/۰۶

                                     ۱۳۹۴/۰۳/۱۵        تا         ۱۳۹۴/۰۳/۱۹  

سهمیه فروردین ماه ویلاهای چادگان

بدینوسیله سهمیه فروردین ماه مجموعه فرهنگی شماره ۴ دانشگاه (ویلای چادگان)از تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۲۵لغایت ۱۳۹۴/۰۱/۲۷ جمعاً ۳ سهمیه اعلام میگردد.

۱-با توجه به راه اندازی سامانه هوشمند مدیریت امور رفاهی متصل به بانک پرسنلی از ثبت نام همکارانی که از تاریخ ۱۳۹۲/۰۱/۰۱ تا کنون از این مجموعه رفاهی استفاده ننموده اند جداًخودداری میگردد.

۲-متقاضیان درخواست کتبی خود را حداکثر یک هفته قبل از تاریخ های اعلام شده به روابط عمومب شبکه ارسال نمایند.

۳-اولویت با متقاضیانی می باشد که تا کنون از امکانات این مجموعه استفاده ننموده اند

تبریک به مناسبت روز پرستار

روز میلاد زینب کبری (س) پرستار همه عاطفه ها و همه ستاره های درخشان ایمان و عفت بر همه پرستاران مبارکباد.

همایش ترویج ازدواج سالم در جوانان شهرستان نایین

با همت واحد سلامت نوجوانان و جوانان و مدارس شبکه بهداشت و درمان نایین روز سه شنبه ۱۳۹۳/۱۲/۰۵مقارن با میلاد حضرت زینب (س) همایش ترویج ازدواج سالم با حضور مسئولین دانشگاهها وادارات در سالن پیامبر اعظم (ص) دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید .

جلسه آموزشی ویژه نانوایان شهر نایین

به همت واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان نایین در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۰۴ جلسه آموزشی ویژه نانوایان شهر نایین در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت برگزار گردید. در این جلسه پیرامون بهداشت نان و میزان مصرف نمک در نان و همچنین عدم استفاده از جوش شیرین و مضرات مصرف آن توسط مهندس پورعابدی مسئول بهداشت محیط مطالبی ایراد گردید.

کلاس آموزشی با موضوع اهمیت سلامت مردان

نظر به فرا رسیدن هفته ملی سلامت مردان ایرانی (سما) جلسه آموزشی با موضوع اهمیت سلامت مردان با هماهنگی واحد سلامت جمعیت و خانواده در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۰۳ جهت رابطین بهداشتی در پایگاه شهید حسینی برگزار گردید. 

جلسه هماهنگی رابطین بهداشتی به مناسبت هفته ملی سلامت مردان ایرانی(۱-۷ اسفند ماه)

به همت واحد آموزش سلامت و با همکاری واحد سلامت جمعیت و خانواده جلسه هماهنگی با حضور رابطین بهداشتی ادارات به مناسبت هفته ملی سلامت مردان ایرانی (۱-۷ اسفند ماه) در روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۳/۱۱/۳۰ برگزار گردید در این جلسه مسئول واحد سلامت جمعیت و خانواده به اهمیت سلامت  مردان ایرانی (سما) پرداختند .

تجلیل از دست اندرکاران برنامه تحول نظام سلامت در دانشگاه علوم پزشکی

در اولین جشنواره تجلیل از دست اندرکاران برنامه تحول نظام سلامت که با حضور رئیس و مسئولین دانشگاه ، روسا ومدیران مراکز آموزشی و مدیران شبکه های بهداشت در سالن همایشهای دانشگاه علوم پزشکی برگزار گردید از مدیر شبکه و ریاست بیمارستان نایین تقدیر به عمل آمد. همچنین روابط عمومی بیمارستان حشمتیه نایین رتبه پنجم را در بین بیمارستانهای استان اصفهان در حوزه مستند سازی و اطلاع رسانی کسب نمود.

صفحه‌ها

اشتراک در شبکه بهداشت و درمان نایین RSS