previous pauseresume next

برگزاری جلسه آموزشی بیماری کرونا ویروس

روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۱۲ جلسه آموزشی بیماری کرونا ویروس با حضور پزشکان شاغل در مراکز و بیمارستان و کارشناسان ستادی برگزار گردید در ابتدا دکتر قاسمی معاون بهداشتی در رابطه با بیماری فوق الذکر آموزشهای لازم را ارائه نمودندسپس دکتر نقیب زاده مدیر شبکه در رابطه با اقداماتی که لازم است پرسنل بهداشتی درمانی علی الخصوص در حوزه بیمارستان و اورژانس ۱۱۵ برای مواجهه با این بیماری انجام دهند ، مطالبی را بیان نمودند در پایان جلسه به سوالات حاضرین پاسخ داده شد.

برگزاری کارگاه سیستم جامع مدیریت اطلاعات دانش آموزان

به همت  واحد سلامت نوجوانان و مدارس گارگاه سیستم جامع مدیریت اطلاعات دانش آموزان  ویژه کارشناس و کاردان بهداشتی  و بهورز در تاریخ شنبه مورخ ۹۴/۷/۹ با هدف ورود کلیه اطلاعات  شناسنامه  سلامت دانش آموزان  به این سیستم و الکترونیکی شدن شناسنامه سلامت، در هنرستان کار و دانش  حضرت زینب  برگزار شد که مطالب آن توسط کارشناس واحدبهداشت مدارس خانم  فصیحی ارائه گردید.

برگزاری دوره آموزشی با عنوان پیشگیری از حوادث در محیط کار

در تاریخ  ۱۳۹۴/۷/۸دوره آموزشی  با موضوع پیشگیری  از حوادث در محیط کار  ویژه پرسنل  تلمبه خانه  شرکت نفت نایین  در سالن اجتماعات شبکه بهداشت  برگزار گردید در این  کلاس فراگیران  با انواع  وسایل  حفاظت فردی  و اهمیت  به کار گیری آن آشنا گردیدند

بازدید از خانواده معزز ایثارگران

در تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۰۷ به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس  از خانواده یکی از آزادگان سرافراز و بازنشسته شبکه بهداشت بازدید بعمل آمد در این بازدید که مدیریت و تعدادی از کارکنان شبکه ، مسئول حراست بیمارستان ، رئیس بنیاد ایثارگران و نماینده فرمانداری شهرستان حضور داشتند از فداکاری و پایداری آزادگان عزیز در طول دوران اسارت تقدیر بعمل آمد.

جلسه آموزشی رابطین ادارات

با هماهنگی واحد آموزش سلامت و همکاری واحد مبارزه با بیماریها جلسه آموزشی بیماریهای قلبی عروقی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۰۶ در سالن اجتماعات شبکه برگزار گردید در این جلسه معاون بهداشتی پیرامون اهمیت موضوع ، راههای پیشگیری و ... مطالبی ارائه نمودند.

برگزاری جلسه آموزشی اصول تغذیه سالم در بزرگسالی

به همت واحد سلامت جمعیت و خانواده جلسه آموزشی با عنوان اصول تغذیه سالم در میانسالی جهت مددجویان کمیته امداد و عموم مردم در مزرعه امام برگزار گردید . در این جلسه کارشناس سلامت میانسالان مطالبی را در خصوص اهمیت تغذیه سالم و معرفی گروههای غذایی بیان نمودند در ادامه در خصوص اهمیت ارزیابی سلامت بانوان ایرانی توضیحاتی داده شد در پایان به سوالات مدعوین پاسخ داده شد.

برگزاری دوره آموزشی بیماری کرونا ویروس

به اطلاع می رساند دوره آموزشی الکترونیکی کرونا ویروس با ۳۴ ساعت امتیاز آموزشی ویژه کلیه پرسنل  با مدرک تحصیلی بالاتر از دیپلم توسط دانشگاه علوم پزشکی بابل اجرا می شود شرکت  کنندگان می توانند به آدرس اینترنتی ذیل مراجعه نمایند 

health.mubabol .ac.ir

رژه خودرویی به مناسبت هفته دفاع مقدس

در دومین روز از هفته دفاع مقدس یک دستگاه آمبولانس از اورژانس ۱۱۵ به همراه خودروهایی از ارگان و نهاد امدادی و موتورسواران با نظم و با ادای احترام به شهدای مدفون در امامزاده سلطان سید علی نایین حرکت خود را آغاز نموده و در مسیر خیابانهای اصلی تا محل شهدای گمنام واقع در دانشگاه آزاد حرکت کردند در پایان با قرائت فاتحه یاد و  خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را گرامی داشتند.

مراسم بازگشایی مدارس

با حضور امام جمعه محترم شهرستان ، مسئولین ادارات ، مدیر شبکه بهداشت و درمان نایین و معاون بهداشتی مراسم بازگشایی مدارس در دبستان دین و دانش برگزار گردید.

بازدید از کارگاههای قنادی سطح شهر

با عنایت به لزوم انجام بازرسیهای تخصصی و رفع برخی مشکلات در تولید و عرضه انواع شیرینیجات در واحدهای قنادی طبق هماهنگی های انجام شده با مرکز بهداشت استان در تاریخ های ۲۸ و ۲۹ شهریور ماه توسط کارشناسان بهداشت محیط این شبکه از کلیه مراکز تهیه و توزیع انواع شیرینیجات در محدوده شهرستان نایین بازدید بعمل آمد در این بازدیدها از مواد اولیه و رنگهای مصرفی نمونه برداری گردید و نسبت به کنترل بهداشتی و رعایت اصول و موازین بهداشتی در واحدهای صنفی مذکور اقدامات لازم صورت گرفت.

صفحه‌ها

اشتراک در شبکه بهداشت و درمان نایین RSS