previous pauseresume next

تعطیلی واحد نانوایی توسط واحد بهداشت محیط

در تاریخ ۹۴/۰۳/۰۹ توسط واحد بهداشت محیط یک واحد نانوایی به علت استفاده مکرر از جوش شیرین با هماهنگی دایره اماکن نیروی انتظامی شهرستان نایین تعطیل گردید . مهندس پورعابدی در این زمینه متذکر گردید طبق مصوبه جلسه کارگز و نظارت بر تأمین ،توزیع و قیمت آرد و نان شهرستان نایین نانوایانی که برای مرتبه اول از جوش شیرین در عمل آوری خمیر نان استفاده نمایند علاوه بر اخذ تعهد محضری مبنی بر عدم استفاده از جوش شیرین نسبت به معرفی متخلف به اداره تعزیرات حکومتی نیز اقدام و نانوایانی که برای مرتبه دوم از جوش شیرین استفاده نمایند علاوه بر معرفی به اداره تعزیرات حکومتی نسبت ، پلمپ آن واحد صنعتی اقدام خواهد گردید .

برگزاری سومین جلسه آموزشی رابطین ادارات

با هماهنگی واحد آموزش سلامت و همکاری واحد مبارزه با بیماریهاسومین جلسه آموزشی رابطین ادارات به مناسبت روز جهانی فشارخون با موضوع پیشگیری از فشارخون و نحوه اندازه گیری صحیح بصورت عملی در تاریخ ۹۴/۰۳/۰۵ برگزار گردید. در این جلسه آقای قیومی کارشناس مبارزه با بیماریها در ابتدا در مورد موضوع توضیحاتی ارائه نمودند و سپس نحوه اندازه گیری فشارخون بصورت عملی انجام گردید. در پایان مقرر گردید فرمهای ارسالی توسط رابطین محترم از کلیه همکاران مربوطه در ادارات تکمیل و به شبکه ارسال گردد. همچنین پوستر « استعمال دخانیات ممنوع » ویژه مراجعین به ادارات توزیع گردد.

اطلاعیه

مدارک مورد نیاز جهت دریافت هزینه مهد کودک فرزندان زیر ۶ سال خانمهای استخدام رسمی،پیمانی و تبصره ۳

جلسه بررسی مشکلات بهداشتی شهر بافران

پیرو هماهنگی های بعمل آمده در تاریخ ۹۴/۳/۲ جلسه ای در ارتباط با بررسی مشکلات بهداشتی شهر بافران با حضور امام جماعت محترم،شهردار و اعضای شورای شهر بافران در محل مرکز بهداشتی درمانی بافران برگزار گردید.

برگزاری جلسات آموزشی با موضوع اهمیت مشاوره قبل از بارداری و سیاستهای جمعیتی

در تاریخ ۹۴/۲/۳۱ جلسات آموزشی با موضوع اهمیت مشاوره قبل از بارداری و همچنین سیاستهای جمعیتی و معایب تک فرزندی جهت مددجویان کمیته امداد توسط خانم ها جاودان و متولیان برگزار گردید.

سهمیه خرداد ماه ویلاهای چادگان

بدینوسیله سهمیه خردادماه از مجموعه فرهنگی رفاهی شماره ۴ دانشگاه ( ویلاهای چادگان ) به شرح ذیل اعلام می گردد.

برگزاری مجدد آزمون پیشگیری از رفتارهای مخاطره آمیز در نوجوانان

ضمن عرض پوزش به دلیل اختلالات به وجود آمده در حین برگزاری آزمون الکترونیکی (پیشگیری از رفتارهای مخاطره آمیز در نوجوانان ) در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۲۸ به آگاهی می رساند :

آزمون مذکور مجدداً در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۳/۲۵ ساعت (۱۹-۱۵) به صورت الکترونیکی برگزار می گردد  ضمناً کارکنان می توانند با مراجعه به سامانه فراگیر آموزش ضمن خدمت کارکنان از نتیجه آزمون قبلی ( حداقل ۶۰% ) که در تاریخهای ۱۳۹۴/۰۲/۱۸ و ۱۳۹۴/۰۲/۲۸ برگزار گردید مطلع و در صورت عدم کسب نمره قبولی و یا عدم موفقیت به شرکت در آزمون ،مجدداًدر آزمون مورخ ۱۳۹۴/۰۳/۲۵ شرکت نمایند.

اجرای طرح تحول نظام سلامت دهان و دندان

در راستای اجرای برنامه سلامت دهان و دندان دانش آموزان در طرح تحول سلامت دهان و دندان و اجرای فلوراید تراپی از تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۲۳ به مدت یک هفته تعداد ۴۶۵ نفر از دانش آموزان پایه اول ابتدایی شهرستان توسط دندانپزشکان این شبکه خدمات فوق را به صورت رایگان دریافت نمودند این طرح با همکاری مدیریت آموزش و پرورش و واحد بهداشت دهان و دندان شبکه بهداشت و درمان نایین در مدارس به نحوه مطلوبی اجرا گردید.

برگزاری جلسه آموزشی جهت پرسنل خدمات بیمارستان

با همکاری واحد بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت و درمان نایین و واحد بهداشت محیط بیمارستان حشمتیه حبیبیان نایینی دوره آموزشی نکات بهداشتی و ایمنی در زمینه مصرف ضد عفونی کننده ها و شوینده ها در تاریخ ۹۴/۲/۲۲ جهت پرسنل خدمات بیمارستان در محل سالن آموزش بیمارستان برگزار گردید در این جلسه مهندس صالح کارشناس بهداشت حرفه ای  در رابطه با خطرات ناشی از مصرف نا صحیح مواد ضد عفونی کننده ونکات بهداشتی  و ایمنی آموزشهای لازم  را ارائه نمود.

جلسه آموزشی با موضوع مراقبت ممتد سلامت بانوان ایرانی (سبا)

واحد سلامت جمعیت و خانواده در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۱۹ اقدام به برگزاری گاراه آموزشی  با عنوان مراقبت ممتد سلامت بانوان ایرانی ویژه کاردان و کارشناس بهداشت خانواده و کاردان و کارشناس مامایی در محل سالن اجتماعات شبکه نمود در این جلسه کارشناس مسئول برنامه میانسالان در خصوص معرفی شناسنامه جدید سلامت سبا و چگونگی تکمیل آن ، نحوه ثبت و گزارش دهی آن مطالبی را بیان نمودند.

صفحه‌ها

اشتراک در شبکه بهداشت و درمان نایین RSS