previous pauseresume next

تعطیلی یک واحد شیرینی پزی

در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۰۹ یک کارگاه شیرینی پزی بعلت وجود تخلفات بهداشتی متعدد و تشخیص وضعیت بحرانی توسط واحد بهداشت محیط با هماهنگی ارگانهای مربوطه تعطیل گردید . پورعابدی کارشناس مسئول بهداشت محیط در این زمینه  متذکر گردیدکه با واحدهای صنفی متخلف که موازین بهداشتی را رعایت نکنند برخورد خواهد شد .

بازدید از کارگاههای تولیدی زولبیا و بامیه

در ایام ماه مبارک رمضان با توجه به پخت انواع شیرینیجات بخصوص زولبیا و بامیه و لزوم نظارت برچگونگی تهیه و پخت آن توسط واحد بهداشت محیط بازرسی هایی انفرادی و در قالب اکیپ های مشترک باتفاق نمایندگان فرمانداری ،ریاست تعزیرات و  اداره صنعت -معدن و تجارت از شیرینی پزیهای سطح شهر بعمل آمد همچنین در این بازدید ها از روغن مصرفی و روغن در حال پخت و خمیر زولبیا و بامیه جهت انچام آزمایشات مربوطه نمونه برداری گردید که با متخلفین برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

بازدید مشترک معاونت بهداشتی و واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت نایین از واحدهای صنفی

با توجه به لزوم انجام بازرسی های بهداشتی بخصوص در ایام ماه مبارک رمضان توسط واحد بهداشت محیط  باتفاق معاونت بهداشتی شبکه از رستورانهای شهری و بین راهی بازدید بعمل آمد در این بازدیدها ضمن متذکر شدن نواقص بهداشتی به متصدیان رستورانها ، از مواد غذایی کلیه واحدها جهت بررسی نوع رنگ مصرف شده  نمونه برداری به عمل آمد که تعداد پنج رستوران اقدام به استفاده از رنگ غیر مجاز نموده بودند ، برابر مقررات به مراجع قضایی معرفی گردیدند.

اطلاعیه

به اطلاع کلیه پرسنل (رسمی ، پیمانی ، رسمی – آزمایشی و قراردادی ) می رساند با توجه به مهلت پانزده روزه بررسی مانده مرخصی سال ۹۳ لازم است هر چه سریعتر نسبت به دریافت آن طبق موارد ذیل اقدام نمایید

پرسنل بیمارستان و پلی کلینیک به واحد امور عمومی بیمارستان

اورژانس ۱۱۵ به مسئول اورژانس

شبکه و مراکز بهداشتی درمانی به واحد کارگزینی مراجعه نمایند

واحد کارگزینی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نایین

اطلاعیه

قابل توجه کلیه پرسنل قراردادی که دارای کارنامه قبولی در آزمون ادواری سالهای ۱۳۸۱ و ۱۳۸۳ و ۱۳۸۴ میباشند، حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ با کارگزینی شبکه تماس حاصل فرمایند

تلفن تماس ۴۶۲۵۷۰۹ و ۰۹۱۳۳۲۳۲۱۰۶

برگزاری چهارمین دوره انتخابات نظام پرستاری

چهارمین دوره انتخابات نظام پرستاری روز جمعه مورخ ۱۳۹۴/۰۳/۲۹ بصورت ثابت در بیمارستانهای الزهراء ،شریعتی ، کاشانی ، نور، عیسی بن مریم ، صدوقی ، امین ، معاونت درمان و در بیمارستان حشمتیه حبیبیان نایین و دکتر بهشتی اردستان بصورت سیار برگزار گردید. در این انتخابات گروههای پرستار ، بهیار ، بیهوشی ، اتاق عمل شرکت نمودند که شرکت کنندگان از بین کاندیداهای مورد نظر به شش نفر پرستار دو نفر بهیار و یک نفر بیهوشی و یا اتاق عمل رأی دادند.

اطلاعیه

قابل توجه اعضای نظام پرستاری

به اطلاع می رساند چهارمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری روز جمعه مورخ ۱۳۹۴/۰۳/۲۹ رأس ساعت ۱۰-۸ صبح و ۱۸-۱۶ بعد از ظهر در محل سالن اداری بیمارستان حشمتیه برگزار می گردد.

سهمیه تیر ماه ویلاهای چادگان

بدینوسیله سهمیه تیرماه از مجموعه فرهنگی رفاهی شماره ۴ دانشگاه ( ویلاهای چادگان ) به شرح ذیل اعلام می گردد. خواهشمند است ضمن اطلاع رسانی به همکاران شاغل، لازم است موارد ذیل مورد دقت قرار گیرد.

تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۱۹ لغایت ۱۳۹۴/۰۴/۲۱ ویلای شماره ۷ جمعاٌ ۳ سهمیه

افتتاحیه پایگاه طرح سنجش نو آموزان بدو ورود به دبستان سال تحصیلی ۱۳۹۵-۱۳۹۴ در شهرستان نایین

همزمان با شروع طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان درسراسر کشور، این طرح در شهرستان نایین از تاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۲۵ با حضور مسئولین محترم اداره آموزش و پرورش و شبکه بهداشت و درمان در پایگاه  آیت اله نایینی و مرکز بهداشتی درمانی شهدا آغاز گردید. 

برگزاری جلسه آموزشی آبداران روستایی

طی هماهنگی های بعمل آمده با اداره آب و فاضلاب روستایی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۱۷ جلسه آموزشی جهت آبداران روستایی شهرستان نایین برگزار گردید . در این جلسه پیرامون کلر زنی منابع آب آشامیدنی روستایی و کنترل فشار خون توسط کارشناس مسئول بهداشت محیط و کارشناس مبارزه با بیماریهای آموزشهای لازم داده شد.

صفحه‌ها

اشتراک در شبکه بهداشت و درمان نایین RSS