رفتن به محتوای اصلی
x
 • ✅برگزاری میز خدمت با حضور مسئولین حوزه بهداشت و درمان در مساجد شهر نایین

  ✅برگزاری میز خدمت با حضور مسئولین حوزه بهداشت و درمان در مساجد شهر نایین

  ✍️به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، از تاریخ ۱۴ لغایت ۳۰ بهمن ماه، دکتر قاسمی مدیر شبکه بهداشت و درمان به همراه دکتر رضایی ریاست و علیرضا عابدی مدیر بیمارستان حشمتیه نایین در نماز مغرب و عشای مساجد مختلف شهر نایین حضور یافتند.

  🔹در این طرح ضمن اشاره به دستاوردها و پیشرفت های حوزه سلامت، جلسه پرسش و پاسخ با حضور نمازگزاران تشکیل و به سؤالات مردم در رابطه با مسائل و مشکلات مجموعه بهداشت و درمان پاسخ داده شد.

 • بازدید مدیر محترم منابع انسانی دانشگاه از شبکه بهداشت و بیمارستان حشمتیه نایین

  🗓 دوشنبه ۲۷ شهریورماه

  ✍️بازدید مدیر محترم منابع انسانی دانشگاه جناب حاج آقای هاشمی، به همراه تیم همراه، سرکار خانم نخعی ، سرکار خانم غفاری، از بیمارستان حشمتیه و شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین

  ✳️ دراین بازدید مقدمات تفکیک منابع انسانی بیمارستان از شبکه را فراهم گردید
   

 • 📌 تجلیل از پرسنل فوریت های پزشکی شهرستان نایین 

  📌 تجلیل از پرسنل فوریت های پزشکی شهرستان نایین 

  🗓یکشنبه ۲۶ شهریورماه 

  🔷 به‌مناسبت ۲۶ شهریور ماه سالروز تأسیس اورژانس و روز ملی فوریت‌های پزشکی، آقای دکتر قاسمی مدیر شبکه بهداشت و درمان به همراه آقای عباسی مسئول اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان نایین ، با حضور در پایگاه های اورژانس ۱۱۵ نایین، از زحمات و تلاش‌های پرسنل اورژانس و فوریت‌های پزشکی با اهداء گل قدردانی و تجلیل کردند. 

 • ✍️برگزاری کمیته ویژه بازگشایی مدارس

  🗓۲۲شهریور ۱۴۰۲
  ✍️برگزاری کمیته ی ویژه  بازگشایی مدارس
  🔰باحضور مدیریت محترم آموزش و پرورش در محل شبکه بهداشت نایین، کمیته ی مدارس  برگزار گردید.
  در طول جلسه گزارشی از برنامه های سلامت در مدارس شهرستان در سال تحصیلی ۱۴۰۲_۱۴۰۱ارائه گردید و سپس برنامه های سلامت در سال تحصیلی ۱۴۰۳_۱۴۰۲ مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.👇👇👇👇

 • برگزاری کارگاه آموزشی 

  🗓۹ شهریور ۱۴۰۲
  ✍️برگزاری کارگاه آموزشی 
  ✅به همت واحد سلامت نوجوان، جوان و مدارس و با حضور آقای زارع،قاضی دادگستری شهرستان نایین جلسه آموزشی با موضوع"مجموعه قوانین و مقررات حقوق اطفال و نوجوانان" ویژه ی مراقبین و بهورزان محترم برگزار گردید.

 • بازدیددکتر جنگی مدیر محترم فناوری اطلاعات و کارشناسان محترم آن مدیریت از شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان حشمتیه نایین

  ✍️در تاریخ ۲۳ مرداد ماه با حضور جناب آقای دکتر جنگی مدیر محترم فناوری اطلاعات و کارشناسان محترم آن مدیریت در محل شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان حشمتیه نایین از کلیه ی قسمت های مرتبط با حوزه ی فناوری اطلاعات بازدید بعمل آمد.
  در حاشیه ی این بازدید، با برگزاری جلسه ی مشترک با حضور مدیر محترم شبکه بهداشت و سایر مسئولین و کارشناسان ذیربط، ضمن مذاکره و گفتگو در خصوص رفع نواقص و مشکلات موجود بحث و تبادل نظر گردیده و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

 • 🙏تقدیر و تشکراز بهورزان خانه های بهداشت

  🙏تقدیر و تشکراز بهورزان به مناسبت روز بهورز

  🌸به مناسب گرامیداشت روز بهورز معاونت بهداشتی و مدیر آموزشگاه بهورزی در خانه‌های بهداشت حضور یافته و علاوه بر تبریک روز بهورز از تلاش‌های این عزیزان با اهدای گل و شیرینی تقدیر و تشکر بعمل آوردند

 • 📶 تحویل دکل های مربوط به سیستم وایرلس و ملزومات آن به انبار شبکه بهداشت جهت نصب در خانه‌های بهداشت تحت پوشش 

  📶 تحویل دکل های مربوط به سیستم وایرلس و ملزومات آن به انبار شبکه بهداشت جهت نصب در خانه‌های بهداشت تحت پوشش 

  🌐 شبکه های وایرلس، شبکه های کامپیوتری هستند که اتصال آنها بدون کابل انجام می‌شود. سیستم های بی سیم بر اساس امواج رادیویی کار می‌کنند و پیاده سازی آنها در لایه فیزیکی ساختار شبکه انجام می‌شود. شبکه بی سیم غالبا در شرکت های بزرگ پیاده سازی می شوند و این مزیت را دارند که کاربران شبکه وایرلس در زمینه کابل و کابل کشی و دیگر موارد هزینه نمی کنند.

 • برگزاری جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی،فرهنگی،سلامت،زنان و خانواده

  برگزاری جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی،فرهنگی،سلامت،زنان و خانواده
  🗓روز چهارشنبه مورخ1402/03/10کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان  با حضور فرماندار محترم، مدیر شبکه بهداشت و درمان،معاون بهداشتی،کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و نمایندگان ادارات درمحل سالن فرمانداری برگزار شد.

 • اختتامیه جشنواره سفیران سلامت

  اختتامیه جشنواره سفیران سلامت
   دانش آموزی
  ویژه برنامه «ایران جوان بمان»در سالن امام خمینی شهرستان نائین با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد و به برگزیدگان مسابقه نقاشی با موضوع جوانی جمعیت جوایزی اهدا گردید.
  شایان ذکر است این مراسم با همکاری شبکه بهداشت( واحد بهداشت مدارس، سلامت خانواده، بهداشت روان و بسیج جامعه پزشکی ) و آموزش و پرورش شهرستان اجرا شد.